Hej koledzy i koleżanki, którzy czytacie czasem ten blog.

Przez ostatnie 2 miesiące moim życiem wstrząsały zmiany bardziej i mniej prywatne. Te mniej prywatne zapewne opiszę w półrocznym podsumowaniu, które obiecałem sobie robić… Czemu półrocznym – tam też wyjaśnię.

A teraz powoli chciałbym wrócić do blogowania i zacząć Snapowanie. Po Andrzeju Krzywdzie i trochę po Maćku Aniserowiczu zainteresowałem się ta platformą wymiany myśli. Patrząc na dokonania kolegów na tym polu, jest to naprawdę przyjemne. Dużo więcej można przekazać sobą w 10 sekund niż tweetem. A do tego… 10 sekundówki można łączyć w dłuższe filmy, więc jest naprawdę cool. Polecam wszystkim zapoznanie się ze wszystkimi ludźmi korzystającymi ze Snapczata, a znajdującymi się na stronie DevSnap. Szczegóły znajdziecie na blogu Maćka podanym wyżej.

A u mnie na blogu pewnie trochę treści dla początkujących. Zamierzam zrecenzować jak mi się pracowało w poprzedniej firmie, o co chodzi z pracą konsultanta i posiadaniem własnej firmy i jak to jest robić dla sporej korporacji bankowej. So stay tuned! Do przeczytania za chwilę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *