Czołgiem czytelnicy!

Troszkę smutne podsumowanie Daj się poznać. Niestety, kompletnie nie zrealizowałem tego co zamierzałem. W trakcie całego konkursu stworzyłem widmo gry, troszkę dowiedziałem się o Swifcie, troszkę o gier programowaniu. Gry do końca nie stworzyłem… Może uda się po zakończeniu konkursu.

Na moje małe usprawiedliwienie napiszę, że 2 razy padł mi Mac. Niestety, bez niego programowanie w Swift jest do kitu. Na szczęście teraz (2x wymieniona płyta główna, a więc w sumie cały komputer 🙂 ) wygląda to wszystko całkiem ok. Pytanie jak długo :\

Wracając do tworzonego projektu. Mam szkielet gry. Stateczek poruszający się, nawet ruszające się tło… Jednym słowem niewiele tego. Teraz, od jutra, wracam do pracy, albo raczej idę do nowej i mam nadzieję na przypływ weny twórczej i ochoty do walki.

Samo Daj się poznać oceniam jako bardzo fajną inicjatywę. Co prawda bez niego zabrałem się w tym roku za naprawdę bardzo wiele rzeczy (o tym kiedyś indziej, w jakimś podsumowaniu), ale i ono dawało mi kopa. Nie ruszyłbym Swifta wcale, gdyby nie Daj się poznać! Życzę najlepszym by zwyciężyli, bo sam nawet nie wiem czy osiągnąłem konkursowe minimum, a na pewno nie osiągnąłem zamierzonego “2x w tygodniu”.

Dziękuję wszystkim którzy tu zaglądali ze względu na Daj się poznać! Mam nadzieję, że gdzieś tam “zasubskrybowaliście” mnie. Myślę, że po tym miesiącu “wolnego” (najgorsze wolne w historii), uda mi się powrócić do normalnego trybu pisania, a nowa praca dostarczy dodatkowej weny.

Do zobaczenia/przeczytania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *