Wczoraj wieczorem chciałem pochwalić się Wam jak to fajnie gra się na Macu. Kupiłem nowe, piękne i zachwycające Humble Bundle. Chciałem odpalić je na Steam, bo tak zazwyczaj załatwiam sprawę na Windowsie…

Po wejściu na stronkę Steam’a i pobawieniu się tam chwilę, Mac zresetował się sam. Po ponownym uruchomieniu, zrobił to znów. A potem znów i znów, i znów, i znów… Po godzinie 00:00 udało mi się zapisać dane na zewnętrznym dysku i o ile to nie pad systemu to również zrobić sobie Clone za pomocą TimeMachine.

Dziś jadę do iDream i zobaczymy co ichni inżynierowie powiedzą 🙂

Ale jak większość myślałem, że ten sprzęt się nie psuje. To dla moich komputerów rekord 🙂 No ale może chociaż obsługa będzie premium 🙂

Edit: 07-04-2016 23:34

Dziś byłem w iDream i obsługa super. Jedyne co trzeba mieć to komputer. Żadnych ładowarek, paragonów faktur i niczego – fajnie. Co prawda w kolejce poczekałem sobie 15 minut, ale po pokazaniu w czym problem wzięli kompa na testy i po kolejnych 15 minutach powiedzieli, że padła płyta główna. Ponoć o dane mam się nie martwić, bo tu dysk jest odpinany (w przeciwieństwie do 12″ MacBooka). Generalnie mają 14 dni na naprawę, ale mówili, że postarają się szybciej -> zobaczymy. Poinformuję w tym poście jak poszło.

Edit: 09-04-2016 09:44

Wczoraj po południu około 17:00 dostałem sms, w którym poinformowano mnie, że usterka została usunięta, a komputer jest do odebrania. Więc minus taki, że nie mieszkam w Łodzi i muszę się do niej wybrać, aby zawieźć/odebrać komputer. A tak to szybko, trzeba przyznać działają. Komputer postaram się odebrać w poniedziałek i zobaczymy.

Edit: 12.04.2016 22:32

Dziś wieczorem około godziny 18:00 odebrałem sprzęt z iDream w Łodzi. Komputer odpalił, udało się zainstalować Steam, zobaczyłem, że mam tam jakieś gry i pewnie jutro będę to testował dalej. Ale zawieszania nie było, więc jest super. Panowie nie byli w stanie powiedzieć czemu nastąpiła usterka – widać jakaś wadliwa część. Płyta główna została wymieniona, dane zachowane. Panowie bardzo mili i pomocni. Dodatkowo dokupiłem piankę ochronną na laptopa i w sumie mimo wtopy ze sprzętem jestem bardzo zadowolony, że tak szybko udało się to wszystko załatwić. Naprawdę obsługa na wysokim poziomie.

 

Nadal jestem zadowolonym klientem sprzęta ze świecącym jabłkiem na pokrywie 🙂 Polecam!

One Reply to “Tu miało być coś innego…”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *