DSP2016 logo RGB color-2

Niedawno gruchnęła wiadomość, że Maciek znów rusza z konkursem Daj się Poznać! O tyle fajnie, że nie spodziewałem się totalnie, ale zbiegło się to z moim startem w “blogosferze”(cokolwiek to jest). Cała zabawa polega na tym, by tworzyć swój własny projekt Open Source – dostępny na Github, oraz pisać o nim na blogu -> minimum 2 razy w tygodniu.

Programisto – masz coś co chowałeś przed nami w piwnicy? Masz jakiś projekt który napędza Cię i Twoje poza-pracowe życie? A może nie masz nic a zawsze chciałeś mieć? To Twój czas… Ponoć też jakieś nagrody można wygrać 🙂 Chociaż chyba pewnego rodzaju popularność największą nagrodą tutaj będzie.

Ja w ramach konkursu postanowiłem… Na początek namówić firmę w której pracuje do wsparcia projektu. A gdy to się udało, zamierzam zaatakować tą w sumie fajną inicjatywę moją obecnością z projektem gry na IOS. Co prawda po godzinach klepię teraz co innego, ale na pewno znajdę czas i na to, po prostu warto! Zachęcam i Was, bo zakładam, że nie ma ograniczeń w tworzeniu i można projekt robić wspólnie (albo może i nie można, ale nie widziałem wyłączeń :D).

4 Replies to “Daj się poznać… Szansa na popularność projektu.

  1. Generalnie Maciek nic nie mówił, ale to ew. wystartuję poza konkursem 🙂 Mam wrażenie, że tam jest “1 rule -> no rules” 🙂 Czyli rób swoje i nie przejmuj się 🙂

  2. Nie ma wyłączeń, startuje osoba a nie firma. A że pracuje w miłej firmie która wspomaga inicjatywę – to zbieg okoliczności. Regulamin jest tutaj: http://dajsiepoznac.pl/regulamin

    Natomiast kwestia pracy zespołowej jest opisana w FAQ:

    Q: Co z projektami rozwijanymi przez więcej niż jedną osobę?

    A: Konkurs jest z założenia nastawiony na indywidualny start. Na czas trwania konkursu cały zespół może od niego odpocząć, zostawiając obowiązki rozwoju i blogowania jednemu z członków, godząc się na sygnowanie projektu jego nazwiskiem oraz odebranie przez niego nagrody. Albo pozostali członkowie zespołu mogą rozpocząć niezależne projekty i blogi i zgłosić się z nimi do konkursu:).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *